Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rekomendacje dla programu Podwójny Dyplom z Zarządzania

Dr Anna Dyląg - Koordynator (w latach 2009-2017) programu Podwójny dyplom z Zarządzania w IEFiZ UJ

Gorąco polecam międzynarodowe, 4-letnie studia licencjackie z zarządzania „Podwójny Dyplom". Program organizowany jest w ramach  współpracy wiodących ośrodków w Polsce (Instytut Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego) oraz w Niemczech (ESB Reutlingen University); w każdym kraju studenci realizują 2 lata studiów. Obydwie uczelnie zajmują pierwsze miejsca w rankingach, a efekt ich współpracy to znakomite połączenie tradycji z nowoczesnym podejściem do zarządzania.

Korzyści z udziału w programie to:
- podwójny dyplom z zarządzania studiów pierwszego stopnia (licencjat),
- udział w międzynarodowym programie wymiany, z indywidualną opieką profesorów,
- doświadczenie w świecie biznesu dwóch kultur, połączenie teorii z praktyką (minimum 20 tygodni praktyk podczas pobytu w danym kraju).

Dodatkowo, studenci realizują wiele wspólnych projektów (nie tylko naukowych), rozwijają swoje pasje, podróżują i nabywają doświadczeń w pracy zespołowej. Serdecznie zapraszamy osoby ze znajomością języka niemieckiego i angielskiego, zainteresowane międzynarodowym zarządzaniem!

Dr hab. Tadeusz Borkowski, prof. UJ - Inicjator programu Podwójny dyplom z Zarządzania w IEFiZ UJ

Chciałbym zachęcić Państwa do studiowania na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Nasz uniwersytet został założony w 1364 roku. Studiowało tu wielu studentów, początkowo z całej Europy (zwłaszcza w XVI wieku) a później z całego świata. Ta tradycja powinna być kontynuowana w przyszłości.

W Krakowie znajdziecie Państwo ciekawą ofertę kursów, wysoko wykwalifikowaną kadrę akademicką, przyjacielską atmosferę, wspaniałe warunki życia i życzliwych kolegów.

800-letnie miasto i 650-letni uniwersytet czeka na Państwa.
Do zobaczenia w Krakowie!

Prof. Dr.-Ing. Stefan Hoefer - Pełnomocnik do spraw koordynacji studiów niemiecko-polskich z podwójnym dyplomem

Niemiecko-polski program studiów z podwójnym dyplomem w ramach współpracy ESB Reutlingen University z Uniwersytetem Jagiellońskim – jednej z najstarszych i najbardziej renomowanych uczelni w Europie – jest kamieniem milowym w rozwoju i realizacji modelu bilateralnych kierunków studiów zarządzania, który odnosi sukcesy od 30 lat.