Minione wydarzenia

Graduacja absolwentów studiów II stopnia w IEFiZ

08.08.2023
W dniu 15 lipca 2023 roku odbyła się kolejna w naszym Instytucie uroczystość Graduacji absolwentów studiów II stopnia.
"Dialogi organizacyjne" - relacja z trzeciego spotkania

24.05.2023
Zakład Zachowań Organizacyjnych w dniu 17 maja 2023r. zorganizował spotkanie pt. "Nostalgia. (Re)sentymenty i tęsknoty w świecie organizacji"
"Dialogi organizacyjne" - relacja z drugiego spotkania

13.04.2023
Zakład Zachowań Organizacyjnych w dniu 15 marca 2023r. zorganizował spotkanie pt. "Piękno i brzydota. Świątynie handlu i katedry finansów czyli sztuka w organizacji". Zachęcamy do obejrzenia relacji ze spotkania.
"Dialogi organizacyjne" - relacja z pierwszego spotkania

08.02.2023
Zakład Zachowań Organizacyjnych w dniu 18 stycznia 2023r. zorganizował spotkanie pt. "Bohaterowie i narracje. Wzorce i odwzorowania biznesowe w kulturze popularnej".
Graduacja absolwentów studiów II stopnia w Instytucie Ekonomii, Finansów i Zarządzania

29.07.2022
W dniu 16 lipca 2022 roku odbyła się uroczystość Graduacji absolwentów studiów II stopnia w Instytucie Ekonomii, Finansów i Zarządzania na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.