Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Egzamin z Podstaw makroekonomii z Prof. E. Adamczyk dla II roku kierunku ekonomia, studiów niestacjonarnych

Egzamin z Podstaw makroekonomii z Prof. E. Adamczyk dla II roku kierunku ekonomia, studiów niestacjonarnych odbędzie się 17 czerwca br. (niedziela) w godz. 10.15-11.00  w sali 2.113.
Czytaj więcej o Egzamin z Podstaw makroekonomii z Prof. E. Adamczyk dla II roku kierunku ekonomia, studiów niestacjonarnych »

Egzamin z Makroekonomii z Prof. E. Adamczyk dla II roku kierunku zarządzanie, studiów niestacjonarnych

Egzamin z Makroekonomii z Prof. E. Adamczyk dla II roku kierunku zarządzanie, studiów niestacjonarnych odbędzie się 17 czerwca br. (niedziela) w godz. 9.00-10.15 w sali 0.104
Czytaj więcej o Egzamin z Makroekonomii z Prof. E. Adamczyk dla II roku kierunku zarządzanie, studiów niestacjonarnych »

Egzaminy z Prof.E.Okoń-Horodyńską dla studiów niestacjonarnych (wszystkich kierunków)

Egzaminy z Prof.E.Okoń-Horodyńską dla studiów niestacjonarnych  (wszystkich kierunków) odbędą się 23 czerwca br. (sobota)  w godz. 10.00-11.00 w salach; 0.104 0.304 0.307 0.105 0.102 Bezpośrednio przed egzaminem proszę zebrać się w pobliżu sal - wszyscy studenci zdający egzamin będą  podzieleni na grupy  w dniu egzaminu.
Czytaj więcej o Egzaminy z Prof.E.Okoń-Horodyńską dla studiów niestacjonarnych (wszystkich kierunków) »

Polityka innowacyjna z Prof.E.Okoń-Horodyńską - egzamin

Egzamin  z Polityki innowacyjnaej z Prof.E.Okoń-Horodyńską dla studiów stacjonarnych odbędzie się 18 czerwca br. w godz. 13.00-14.00 w sali 0.307.
Czytaj więcej o Polityka innowacyjna z Prof.E.Okoń-Horodyńską - egzamin »

Sekretariat kier. Ekonomia będzie nieczynny w dniu 8 czerwca (piątek)

W dniu 8 czerwca br. (piątek) Sekretariat kier. Ekonomia będzie nieczynny . W sprawach pilnych proszę zgłaszać się do Sekretariatu kier. Zarządzanie do pana Pawła Kwapniewskiego.
Czytaj więcej o Sekretariat kier. Ekonomia będzie nieczynny w dniu 8 czerwca (piątek) »