Nowa publikacja "Widoczność w Czasie Rzeczywistym w Zarządzaniu Łańcuchem Dostaw: Teorie, Technologie i Wyzwania"

Książka "Widoczność w Czasie Rzeczywistym w Zarządzaniu Łańcuchem Dostaw: Teorie, Technologie i Napięcia" (ang. "Real-Time Visibility in Supply Chain Management: Theories, Technologies, and Tensions")  autorstwa Sławomira Wyciślaka to kompleksowe opracowanie wydane przez Routledge, będące częścią grupy Taylor & Francis, w 2024 roku. Książka analizuje koncepcję widoczności w czasie rzeczywistym w zarządzaniu łańcuchem dostaw, skupiając się na teoriach, technologiach i napięciach związanych z funkcjonowaniem platform cyfrowych.

Publikacja wyróżnia się szerokim ujęciem tematu, obejmującym nie tylko aspekty zarządzania łańcuchem dostaw, ale także zagadnienia związane z nawigowaniem platform cyfrowych. To sprawia, że książka jest interesująca nie tylko dla specjalistów z dziedziny łańcucha dostaw, IT, ale również dla szerszego grona ekspertów i naukowców zainteresowanych działaniem platform cyfrowych.

Warto dodać, że powstanie tej książki było możliwe dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu autora. Dr Wyciślak posiada rozległe doświadczenie we współpracy z firmami różnej wielkości, w tym 7 lat pracy nad projektami digitalizacji w europejskim centrum badawczo-rozwojowym łańcucha dostaw jednej z globalnych firm. Ta praktyczna wiedza znacząco wzbogaca teoretyczne rozważania zawarte w publikacji.

Książka stanowi cenne źródło wiedzy dla specjalistów z dziedziny łańcucha dostaw, technologii cyfrowych, menedżerów oraz naukowców. Dzięki kompleksowemu podejściu do tematu oraz połączeniu teorii z praktycznym doświadczeniem autora, publikacja ta jest istotnym wkładem w rozwój wiedzy o nowoczesnym zarządzaniu łańcuchem dostaw i funkcjonowaniu platform cyfrowych.

Link do książki: https://www.routledge.com/Real-Time-Visibility-in-Supply-Chain-Management-Theories-Technologies-and-Tensions/Wycislak/p/book/9781032524832.

Recommended
Nowy kierunek studiów podyplomowych: Public Relations & Brand Management