dr Kinga Bauer - seminarium, studia niestacjonarne

Szanowni Państwo, w najbliższą sobotę, tj. 23 III zapraszam Studentów studiów niestacjonarnych na seminarium do sali 0.309. W godz. 9.00 - 9.40 zapraszam Studentów rozpoczynających seminarium w tym semestrze, tj. I rok SUM specjalność Rachunkowość i zarządzanie finansami. W godz. 8.30- 9.00 i 9.40 - 10.30 wszystkich kontyuujących. Serdecznie pozdrawiam, Kinga Bauer
Узнать больше О dr Kinga Bauer - seminarium, studia niestacjonarne »

odwołane zajęcia 19 marca - dr A. Marcinkowski

Uprzejmie informuję, że dyżur oraz zajęcia w dniu 19 marca (wtorek) u Pana Doktora A. Marcinkowskiego  zostają odwołane.
Узнать больше О odwołane zajęcia 19 marca - dr A. Marcinkowski »

Dr Monika Jedynak - odwołanie zajęć

Dr Monika Jedynak informuje, że z powodu choroby zostają odwołane wszystkie zajęcia ze studentami w dniach 19 i 20 marca.
Узнать больше О Dr Monika Jedynak - odwołanie zajęć »

Dyżur Prof. P. Jedynaka w poniedziałek 18 marca

W dniu 18 marca dyżur prof. P. Jedynaka odbędzie się w godzinach 15 - 16
Узнать больше О Dyżur Prof. P. Jedynaka w poniedziałek 18 marca »

Dr Monika Jedynak - zmiana terminu dyżuru i seminarium

Dr Monika Jedynak informuje, że najbliższy dyżur i seminarium z dnia 18 marca zostają przeniesione na 21 marca (czwartek) i obędą się wgodzinach od 12.00 do 13.00.
Узнать больше О Dr Monika Jedynak - zmiana terminu dyżuru i seminarium »