Wykład - Business Process Management- from research to practical implementation

Instytut Ekonomii i Zarządzania zaprasza na wykład Prof. Dr. Dr. h.c.mult. Augusta-Wilhelma Scheera Saarland University Business Process Management- from research to practical implementation 20 marca 2013 roku Sala 0.105 godz. 10.45-12.15
Узнать больше О Wykład - Business Process Management- from research to practical implementation »

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że 20 marca (środa) zajęcia z przedmiotu Ochrona własności intelektualnej dla Ekonomia rok 1 oraz Psychologia w zarządzaniu rok 2 zostają odwołane z powodu choroby. Terminy odrobienia zajęć zostanie podany na zaktualizowanym harmonogramie.
Узнать больше О dr S. Stanisławska-Kloc Ochrona własności intelektualnej - odwołanie zajęć 20 marca »

dr M. Jarzębiński - odwołanie zajęć w dniach 19-20 marca

Pragnę poinformować, że z powodu choroby odwołuję wszystkie zajęcia ze studentami, w tym dyżur i seminarium, zaplanowane w dniach 19-20 marca br.   dr Marek Jarzębiński
Узнать больше О dr M. Jarzębiński - odwołanie zajęć w dniach 19-20 marca »

Prof. Anna Ząbkowicz, semianrium magisterskie dla I roku SUM, ekonomia

Uprzejmie informuję, że seminarium magisterskie (spotkanie organizacyjne) odbędzie się w najbliższy piątek 22 marca od godz. 12.15 w sali konferencyjnej Instytutu (w razie zmiany informacji proszę szukać w p.2.321)
Узнать больше О Prof. Anna Ząbkowicz, semianrium magisterskie dla I roku SUM, ekonomia »

prof. dr hab. Z. Nęcki - seminarium dla I roku SUM, studia stacjonarne

Uprzejmie informuję, że seminarium magisterskie (spotkanie organizacyjne) dla I roku SUM odbędzie się w najbliższą środę 20 marca od godz. 15.15 do godz. 15.45 w sali 0.309. Obecność obowiązkowa.
Узнать больше О prof. dr hab. Z. Nęcki - seminarium dla I roku SUM, studia stacjonarne »