Dr Piotr Łasak - zmiana godziny dyżuru

Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że mój dyżur w najbliższą środę (27 marca) został przesunięty na godzinę 14.00 - 15.00. Za zmianę przepraszam, Piotr Łasak
Узнать больше О Dr Piotr Łasak - zmiana godziny dyżuru »

dr Aniela Deja-Wąsik - dyżur 26 marca

Mój dyżur we wtorek 26 marca nie odbędzie się.
Узнать больше О dr Aniela Deja-Wąsik - dyżur 26 marca »

Konsultacje Anny Zachorowskiej

Szanowni Państwo,   Informuję, iż w najblizszy wtorek mój dyżur nie odbędzie się. Nasza uczelnia we wtorek gości prof. Eizo Kinoshita z Tokio i termin wykładu niestety pokrywa się z terminem mojego dyżuru.   Za zmiane przepraszam i zapraszam serdecznie w kolejne wtorki   Anna Zachorowska
Узнать больше О Konsultacje Anny Zachorowskiej »

PWZ I i II sum, ZZL II sum - zaoczny - DODATKOWY DYŻUR 23.03.13

Szanowni Studenci, z uwagi na fakt koniecznosci podbicia przez Panstwa legitymacji studenckiej ustalam dodatkowy dyzur dla Panstwa w najblizsza sobote 23.03.13. Przypominam jednak, ze przedluzeniu legitymacji beda podlegac tylko Ci studenci, ktorzy wplacili wymagane terminowo raty lub calosc. W przypadku braku zaksiegowania kwoty w systemie, waznosc legitymacji nie zostanie przedluzona. ...
Узнать больше О PWZ I i II sum, ZZL II sum - zaoczny - DODATKOWY DYŻUR 23.03.13 »

dr Zofia Łącała - seminarium magisterskie

Zapraszam na seminarium w najbliższą sobotę (23.03): I rok SUM - w godz. od 12.00  do 13.30. II rok SUM - w godz od 13.30 do 15.00.
Узнать больше О dr Zofia Łącała - seminarium magisterskie »