Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus

Szanowni Państwo,

Informuję, iż rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy studentów do partnerskich uczelni zagranicznych w ramach programu Erasmus w roku akademickim 2013/2014.

Kryteria kwalifikacyjne obowiązujące w Instytucie Ekonomii i Zarządzania są następujące:

1. Ukończony drugi rok studiów licencjackich

2. Średnia ocen za dotychczasowy okres studiów powyżej 4,0 (potwierdzona

przez Instytut).

3. Zaświadczenie o znajomości języka, w którym prowadzone będą zajęcia na

danej uczelni

4. Potwierdzona działalność w Kole Naukowym lub innych organizacjach

studenckich

5. Formularz zgłoszeniowy (do pobrania ze strony):

6. Podanie uwzględniające uczelnie docelowe z listy partnerów Instytutu Ekonomii i Zarządzania (maksimum 3 uczelnie partnerskie)

Studentów spełniających wyżej wymienione kryteria, którzy chcieliby skorzystać z możliwości wyjazdu w ramach programu Erasmus proszę o zgłaszanie się z kompletem dokumentów do sekretariatów: studentów Ekonomii do pokoju 2.379, a studentów kierunku Zarządzanie do pokoju 2.323.

Osoby wypełniające formularz mają do wyboru trzy uczelnie partnerskie. Wybierając uczelnie proszę pamiętać, iż wewnątrz Instytutu istnieje podział na kierunki. Część uczelni podpisała z Instytutem umowę na wymianę studentów Ekonomii (kody 14.3 oraz 314) a część Zarządzania (04.0 lub 340). Pierwszeństwo wyjazdów będą w związku z tym mieli studenci danych kierunków. Lista wolnych miejsc w uczelniach partnerskich znajduje się poniżej.

Ostateczny termin składania kompletnych dokumentów mija 22 luty 2013 roku.

Kwalifikacja będzie przeprowadzona na podstawie złożonych dokumentów. Wyniki kwalifikacji zostaną ogłoszone po 1 marca 2013 roku.