Bezpłatne warsztaty - JCRK

Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza

studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów  pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich wszystkich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego z wyjątkiem CM UJ

na

bezpłatne

warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy,

kursy językowe, kurs przedsiębiorczości

Rejestracja żetonowa 15.09-15.10

przez system USOSweb

W roku akademickim 2018/2019 oferujemy:

Warsztaty rozwijające kompetencje komunikacyjne

Warsztaty rozwijające kompetencje analityczne

Warsztaty i zadania praktyczne w formie projektowej rozwijające kompetencje informatyczne

Kursy językowe

jcrk.jez-13 - Autoprezentacja, efektywne opracowanie i pokaz materiałów zawodowych w językach obcych (język niemiecki)

jcrk.jez-15 - Autoprezentacja, efektywne opracowanie i pokaz materiałów zawodowych w językach obcych (język angielski)

Zajęcia przygotowują do posługiwania się językiem obcym podczas wystąpień publicznych, prezentowania materiałów zawodowych oraz aplikowania o pracę w języku obcym. Kurs kończy się symulowaną rozmową o pracę ze specjalistą z działu rekrutacji.

Kurs przedsiębiorczości

Polecane dla osób, które po studiach planują założyć własną działalność. Na zajęciach dowiedzą się Państwo jak prowadzić firmę, poznają przepisy prawne obowiązujące przedsiębiorców i podstawy księgowości w prowadzeniu własnej działalności. Po zakończeniu zajęć uczestnicy piszą  własne biznesplany, które zostaną ocenione przez profesjonalistów. 30% osób, które napiszą najlepsze biznesplany wyjedzie na zagraniczną wizytę studyjną.

Więcej informacji na stronie www.jcrk.uj.edu.pl

i facebooku -> https://www.facebook.com/Jagiello%C5%84skie-Centrum-Rozwoju-Kompetencji-1480907805350505/

Zespół Jagiellońskiego Centrum Rozwoju Kompetencji