Możliwość składania podań drogą elektroniczną

Szanowni Państwo, Drogie Studentki i Drodzy Studenci Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej,

miło nam poinformować, że Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej jako pierwszy na Uniwersytecie Jagiellońskim umożliwia Państwu składanie podań studenckich drogą elektroniczną - poprzez system USOSweb (instrukcję składania podań oraz listę podań zamieszczono poniżej).

Wprowadzenie elektronicznego systemu obsługi podań studenckich wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym doskonalenia jakości obsługi studenta w zakresie – między innymi- oszczędności czasu czy dostępu do informacji dotyczących etapu na jakim jest Państwa podanie. Rozstrzygnięcie wraz z uzasadnieniem będziecie Państwo mogli sprawdzić na swoim studenckim koncie w USOSweb.

Składanie elektronicznych podań jest możliwe od 4 lutego 2021r.

W okresie wdrażania systemu (od 04.02.2021 do 02.04.2021) będzie obowiązywał okres przejściowy, w którym będzie można składać podania na dotychczasowych zasadach. Mamy jednak nadzieję, że szybko zaprzyjaźnicie się Państwo z nowymi możliwościami i w wersji papierowej wpływać będą tylko te wnioski, które wymagają oryginału podpisu tj.: wnioski o zwolnienie z opłat/raty, wnioski o ponowne rozpatrzenie sprawy oraz rezygnacja ze studiów.

Instrukcja składania podań

Lista podań