Startuje kolejna - IV edycja Akademii Umiejętności Maspex

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademii Umiejętności Maspex w IEFiZ UJ.

Pracownicy ̶eksperci polskiej Firmy Maspex – będącej producentem m.in. takich marek jak Tymbark, Łowicz, Lubella, Dr Witt, Kubuś, będą kolejny raz dzielić się wiedzą, ale przede wszystkim doświadczeniem i dobrymi praktykami.

Każda edycja Akademii Umiejętności to kilka praktycznych szkoleń przygotowanych przez pracowników-ekspertów specjalnie dla studentów z zakresu innego obszaru biznesu. Udział w Akademii to okazja do zdobycia pierwszych profesjonalnych umiejętności oraz poznania możliwości, jakie daje Maspex swoim pracownikom. Każde szkolenie to możliwość spróbowania swoich sił w konkretnej dziedzinie i zgłębianie wiedzy poprzez doświadczenie w przyjaznej i kameralnej atmosferze!

Podczas pierwszego warsztatu pracownicy-eksperci z Firmy Maspex podzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi tajników planowania kampanii reklamowych.

Jeśli:

• szukasz sposobu, by zgłębić interesujące Cię zagadnienia w praktyce?

Zapraszamy 29.10.2018, o 10.30 do sali 2.124 (Łojasiewicza 4)

Reklama w telewizji czy na Facebooku?

Tajniki planowania kampanii reklamowych w różnych mediach

Zgłoś się już dziś!

Liczba miejsc ograniczona!

Aplikuj klikając w plakat promujący wydarzenie:

Więcej informacji o projekcie na stronie.

Data opublikowania: 17.10.2018
Osoba publikująca: Jurand Skrzypek