PwZ_SUM II_egzamin z Perswazji i wpływu społecznego

Szanowni Państwo! Informuję, że egzamin z przedmiotu: Perswazja i wpływ społeczny jednak odbędzie się jutro tj. 22.04. o godz. 13.45, sala 1.202. I wszystkich bardzo przepraszam za małe zamieszanie w związku z tą sprawą. dr Magdalena Jaworek
Czytaj więcej o PwZ_SUM II_egzamin z Perswazji i wpływu społecznego »

Seminarium - dr Zofia Łącała

Seminarium II SUM (zaoczne) - zapraszam na spotkanie 28.04 (sobota) w godz. od 9.00 do 13.00. Seminarium I SUM (zaoczne) - zapraszam na spotkanie 28.04 (sobota) w godz. od 13.00 do 17.00.
Czytaj więcej o Seminarium - dr Zofia Łącała »

PwZ (SUM II niestacjonarne)_dr M.Jaworek_perswazja i wpływ społeczny

Uprzejmie proszę o pilny kontakt starostę roku specjalności Psychologia w Zarządzaniu (SUM II niestacjonarne) w sprawie egzaminu w terminie zerowym z przedmiotu Perswazja i wpływ społeczny. dr M. Jaworek (magdalena.jaworek@uj.edu.pl)
Czytaj więcej o PwZ (SUM II niestacjonarne)_dr M.Jaworek_perswazja i wpływ społeczny »

Aktualizacja harmonogramów Ekonomii

Szanowni Państwo,   Nastąpi aktualizacja harmonogramów. Uprzejmie prosimy zapoznać się ze zmianami.   Ekonomia SUM rok 2 - studia niestacjonarne Ekonomia rok 1 - studia niestacjonarne Ekonomia rok 2 - studia niestacjonarne Ekonomia rok 2 - studia stacjonarne
Czytaj więcej o Aktualizacja harmonogramów Ekonomii »

Zmiany w harmonogramie Zarządzanie, studia wieczorowe, II rok

Informuję, że zaktualizowany został harmonogram na kierunku Zarządzanie, studia wieczorowe, II rok. Proszę o zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami.
Czytaj więcej o Zmiany w harmonogramie Zarządzanie, studia wieczorowe, II rok »