Dr Piotr Łasak - dodatkowy termin seminarium

Zapraszam moich dyplomantów na dodatkowe seminarium w sesji poprawkowej w sobotę, 14 września, w godz. 9.00-10.30. Piotr Łasak
Узнать больше О Dr Piotr Łasak - dodatkowy termin seminarium »

Dr Monika Jedynak - dodatkowy termin dyżuru

Dr Monika Jedynak zaprasza na dodatkowy dyżur w dniu 16 września (poniedziałek) w godzinach od 9.00 do 10.00.
Узнать больше О Dr Monika Jedynak - dodatkowy termin dyżuru »

dr Aniela Deja-Wąsik przypomina o terminach swoich dyżurów

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, przypominam studentom, którzy mają zaległości w zaliczeniu prowadzonych przeze mnie kursów statystyki, że będę obecna we wrześniu we wtorek, 24-go, w godz. 9:30 - 11, oraz w piątek 27-go o godz. 16. Przepraszam studentów, którzy czekają na odpowiedź na przesłane maile, ale nie mam możliwości odpowiedzi na nie. Zapraszam w podanych powyżej terminach.
Узнать больше О dr Aniela Deja-Wąsik przypomina o terminach swoich dyżurów »

dr Anna Dyląg - dyżury i konsultacje wrzesień 2013

Przypomienie DYŻURY - tylko sprawy administracyjne, podania proszę składać do sekretariatu (w sprawach seminarium oraz egzaminów poprawkowych zapraszam w podanych niżej terminach) ST. STACJONARNE: środy, w godz. 10.00-11.00, terminy: 04.09, 11.09, 18.09, 25.09 b.r. ST. NIESTACJONARNE: soboty, w godz. 10-12, terminy: 07.09, 21.09.b.r.   ...
Узнать больше О dr Anna Dyląg - dyżury i konsultacje wrzesień 2013 »

Egzamin poprawkowy dla studentów kierunków Ekonomia i Zarządzanie odbędzie się dnia 13.09.2013 r. ( piątek ) w sali 0.305 o godzinie 17:00.
Узнать больше О Dr hab. Tadeusz Wawak, prof. UJ - egzamin poprawkowy dla studentów Ekonomii i Zarządzania »