Zarządzanie zaoczne III rok, poziom A2

Uprzejmie przypominam, że kolokwium zaliczeniowe odbędzie się w piątek 11 maja o godz. 17.00,  a kolokwium poprawkowe –  26 maja o godz. 17.45

Zakres materiału – wg podręcznika str. 78 - 100

Za test można max. uzyskać 50 pkt i składa się on z następujących części:

Vocabulary

Grammar

Writing        (max. 15 pkt)

Minimum na zaliczenie – 30 pkt

Jak dotychczas, każda obecność to jeden dodatkowy punkt.

Temat na część Writing: (wg. podręcznika, str. 96, ćw. C, podpunkt 2)

The MD calls a supplier and suggests a meeting on Friday 20 March. The date and time are not suitable for the supplier. The supplier suggests another date and time,. The MD agrees.

Write a dialogue using some of the expressions from Useful Language on page 96.

(about 120 words)

Warunkiem dopuszczenia do testu jest zaliczenie  z poprzedniego semestru  (testu, oraz, w wypadku słabo uczęszczających studentów, sprawdzianu z czytanek bez względu na otrzymaną za test ocenę.)

EGZAMIN KOŃCOWY Z J. ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE A2

Został wspólnie ustalony na piątek, 08. czerwca (ostatnie zajęcia) na godz.  18.00  Kampus, sala 0.303.

Drugie podejście w ramach I terminu:  sobota, 23 czerwca, godz. 9.00 (miejsce będzie podane w terminie późniejszym)

W sesji poprawkowej: sobota, 8 września, godz. 9.00 (miejsce będzie podane w późniejszym terminie)

Więcej terminów egzaminu nie będzie.

Do egzaminu nie będą dopuszczeni studenci bez zaliczenia (test, czytanki) W dniu egzaminu nie odbywają się żadne inne formy sprawdzianu.

Egzamin (max. 100 pkt) składa się z następujących części:

Reading (2 teksty)                   25 pkt

Grammar + Vocabulary           50 pkt

Writing                        25 pkt

Aby zaliczyć egzamin, trzeba uzyskać min. 60 pkt.

TEMAT NA CZĘŚĆ WRITING:

HPI is a big sports agency which is present in many countries. At the moment they are looking for a new Marketing Manager.

Write a dialogue between the Human Resources Manager and the successful candidate at a job interview. (about 150 words)

{Information on page 113 and questions on page 117 can help you}

mgr E.A. Bogusławska