Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ROZPOCZĘCIE 12.11.

Przypominamy, że już 12.11. rozpocznie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, którego współorganizatorem jest Uniwersytet Jagielloński, a w tym: Biuro Karier, CITTRU oraz Koło Naukowe STRATEG.

Zapraszamy na profil FB: http://www.facebook.com/events/225663040898016/

PROGRAM:

12 listopada (poniedziałek) - sala 0.304, prelekcje i prezentacje, 10.00 – 15.30
miejsce: WZiKS

godz. 10.00 - Otwarcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, prezentacja wprowadzająca Opiekuna Naukowego prof. dr hab. inż. Andrzeja Matczewskiego
godz. 10.30 – 11.00 - Prezentacja Członków Koła – wyniki badań = potwierdzenie celowości projektu
godz. 11.00 – 12.30 - Prezentacja Magdaleny Piech, przedstawiciela Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta w Krakowie – tradycyjna formuła otwierania działalności gospodarczej (jak, gdzie, kiedy, jakie formularze, jakie koszty)
godz. 13.00 – 15.00 - Prezentacja Sebastiana Kolisza, Dyrektora Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości – formuła otwierania przedsiębiorczości w ramach AIP.
15.00-15.30- Prezentacja Zofii Gródek – Szostak, Koordynatora z Regionalnego Punktu Konsultacyjnego KSU - Innowacje w firmie - od czego zacząć?

rejestracja: prelekcje zapraszamy bez wcześniejszej rejestracji

Możliwość otrzymania certyfikatów uczestnictwa oraz usprawiedliwienia nieobecności.

13 listopada (wtorek)
seminarium: Sztuka tworzenia inspirujących prezentacji
prowadzący: Marek Ścibior
organizator: CITTRU (Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu)
adresaci: studenci, doktoranci, naukowcy UJ miejsce: CITTRU, ul. Czapskich 4
czas trwania: 17.00 - 19.00
liczba osób: 20
rejestracja: od 2- 12 listopada 2011 r., formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie www.cittru.uj.edu.pl

14 listopada (środa), sala 0.105, prelekcje:
miejsce: WZiKS

11.30 – 12.30 - dr Mariusz Trojak- prelekcja Wsparcie działalności przedsiębiorczej w Polsce na tle europejskim
liczba osób: 70
rejestracja: na prelekcje zapraszamy bez wcześniejszej rejestracji

15 listopada (czwartek):
warsztat: "Ksiądz, stary kościół i dwóch legendarnych nurków - czyli o promocji najmniejszych w internecie
prowadzący: Dawid Szczepaniak – współwłaściciel i dyrektor kreatywny Interaktywnej Agencji Pride& Glory
organizator: CITTRU
adresaci: studenci, doktoranci, naukowcy UJ
miejsce: CITTRU, ul. Czapskich 4
czas trwania: 17.00 - 19.00
liczba osób: 20

16 listopada (piątek), godz. 10.00 -14.00, ul. Czapskich 4, sala 109 (I piętro)
Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na bezpłatną prezentację:
"Autostrada do przedsiębiorczości - od założenia do rozwoju własnej firmy".
Będą poruszane następujące zagadnienia:
- od pomysłu do biznesu - środki zewnętrzne na podjęcie własnej działalności gospodarczej;
- procedura rejestracji działalności gospodarczej - CEIDG;
- innowacje w firmie - czy to konieczne?;
- gdzie szukać wsparcia - Małopolskie Punkty Konsultacyjne KSU.
ZAPISY (od 6 listopada 2012 do wyczerpania miejsc):
- wyślij e-mail o tytule "Autostrada" na adres: zapisy.bk@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, nazwę uczelni, wydział, kierunek oraz rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.
UWAGA: Ilość miejsc ograniczona!
Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie