Rejestracja na lektoraty na rok akademicki 12/13, studia stacjonarne

Informuję, że I tura zapisów na lektoraty trwa od 24 września od godz. 8:00 do 1 października do godz. 23:00, natomiast II tura zapisów od 4 października od godz. 8:00 do 10 października do godz. 23:00. Zarejestrować należy się w systemie USOS. Rejestracją objęci są studenci, którzy na II roku rozpoczynają lektorat z języka angielskiego, studenci, którzy rozpoczynją na III roku drugi język do wyboru (zadeklarowany wcześniej) oraz studenci, którzy kontynuują naukę języka angielskiego, który prowadzony był przez JCJ.

Od tego roku akademickiego żetony są przyznawane automatycznie, w przypadkach szczególnych żetony będą przydzielane przez Jagiellońskie Centrum Językowe, dlatego ewentulane braki żetonów proszę zgłaszać do JCJ, na adres: monika.garncarz@uj.edu.pl, a problemy z rejestracją na adres: anna.sania@uj.edu.pl