Wykład na temat: Sławomir Lachowski - założyciel mBanku o wartości w życiu i biznesie.

Zrzeszenie Studentów Polskich zaprasza na wykład założyciela mBanku o  "Wartościach w życiu i biznesie".

Sławomir Lachowski- ekonomista, przewodniczący rady nadzorczej Meritum Bank ICB. Był członkiem zarządu kilku banków, m.in. PKO BP i BRE Banku. To on jest w twórcą nowoczesnej koncepcji banku dla klasy średniej „MultiBank” i internetowego banku detalicznego „mBank”- trzeciego co do wielkości obecnie w Polsce, działającego także na rynku słowackim i czeskim. Sławomir Lachowski dowodzi, że wizerunek sztywnego bankowca z teczką w ręce, to tylko stereotyp. Posiada wiele pasji, które wytrwale pielęgnuje. Jego zamiłowaniem są góry, podróże i maratony. Jest autorem książki „Droga ważniejsza niż cel”, w której przedstawia swoją wizje zarządzania i zagląda za kulisy wielkich korporacji. Jest zdania, że nie sposób być dobrym menedżerem, nie będąc jednocześnie dobrym człowiekiem. W oparciu o tę zasadę założył więc fundację „Ex Litteris Libertas. Wolność dzięki wiedzy”, której celem jest tworzenie szans rozwoju dla dzieci z terenów wiejskich.

Chciwość jest zła. Warto być przyzwoitym – tak w życiu jak w biznesie. Wartości są tak samo ważne dla ludzi, jak i przedsiębiorstw – ludziom pozwalają żyć godnie i umrzeć z poczuciem spełnienia, a i przedsiębiorstwom przynoszą swoistą nieśmiertelność. O tym właśnie będzie wykład.

Spotkanie odbędzie się:

12 kwietnia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ
godzina 15:00, sala: 0.105

Prosimy się zarejestrować na stronie: http://beta.skillar.pl/e/11/wartosci-na-uj
oraz zaprosić zainteresowanych znajomych poprzez Facebooka:)

Facebook: https://www.facebook.com/events/421844497828884/?context=create

Planowane jest również drugie spotkanie w innym terminie - więcej informacji na FB.

Serdecznie zapraszamy!

Zrzeszenie Studentów Polskich